KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16969241
nr 1696 9241
Lauri Nila (1898-1983), Finland. Signerad, daterad 1976, "Afro". Olja på pannå, 35x31 cm, yttermått inklusive ram: 53x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 april 2025
kl 19:33:03
100 kr
150 kr
300 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)